ענן המכירות

פתרון CRM מספר 1 בעולם, עם יכולות להביא את אנשי המכירות לגבהים חדשים, בעזרת כלים מבוססי ענן שנותנים הצוות המכירות את הכוח להבקיע יותר ניצחונות, להגדיל את התפוקה, ולשמור על הפייפליין מלא בלידים איכותיים. ללא התקנות תוכנה. ללא צורך בחומרה מיוחדת. ללא הגבלת מהירות. 

למידע נוסף על ענן המכירות

ענן השירות

ענן השירות מספק כל מה שדרוש, החל מתוכנה ניהול הטלמרקטינג וכלה בפורטלים לשירות עצמי. פתרונות השירות של סיילספורס משפרים את שירות הלקוחות עם תגובות יעילות יותר, אינטואיטיביות יותר ותמיכה גמישה יותר שצופה מראש את צרכי הלקוח. 

למידע נוסף על ענן השירות

ענן השיווק

לנצל כל אינטראקציה עם הלקוח - יצירת מעקב אישי על כל לקוחות פוטנציאלי, בכל ערוצי ההתקשרות, המספק חוויות מותג יוצאת דופן על גבי הודעות דוא"ל, טלפון סלולארי, רשתות חברתיות, אינטרנט ועוד. 

למידע נוסף על ענן השיווק

קהילת לקוחות / שותפים

לרתום את כוחם של הרשתות החברתיות והמכשירים הניידים לקהילות שיתוף פעולה תוססות, של עובדים, משווקים, שותפים ומפיצים. 

למידע נוסף של קהילת לקוחות / שותפים

ענן Analytics

לשנות את הדרך בה החברה אוספת, מנתחת, ומפיצת מידע על לקוחות. איחוד מערכי נתונים ממקורות מרובים בתצוגה אחת, כך שתוכל לקבל תשובות מהר לנקוט בפעולות מיידיות. 

למידע נוסף על WAVE ANALYTICS

פלטפורמת ענן ואפליקציות

היום, בניית אפליקציות היא קריטית להצלחת העסק. כיצד אפשר לספק את דרישת הלקוח לצד דרישות העובדים ליישומים? בעזרת פלטפורמה מהירה ודינאמית שמאפשרת להתחבר, להשתלב, ולתת לכל אחד מן היזמים את כל הכלים שהם צריכים כדי לבנות יישומים מהירים. 

למידע נוסף על פלטפורמת ענן ואפליקציות

הירשמו לגרסת ניסיון חינם עכשיו!

הדרך הטובה ביותר לראות אילו מוצרים של סיילספורס הכי מתאימים לצרכים שלכם, היא להירשם לגרסת ניסיון חינם. אם יש לך שאלות על מוצרים, הטמעה, אינטגרציה, או כל דבר אחר, יידע אותנו. אנחנו נחזור אליכם עם התשובות. יש לך שאלות? לנציגים שלנו יש התשובות.
 

Business Marketing Tools LTD© - רח' העיט 1, (43724) רעננה
טלפון: 09-7745106  | פקס:09-9708018
info@bmt-business.co.il

זכויות יוצרים © 2017 . כל הזכויות שמורות.
ג'ומלה! הינה תוכנה חופשית המשוחררת תחת רשיון GNU/GPL.